Варіант 7

Лабораторная работа
в среде программирования C#Если Вы считаете, что данная страница каким-либо образом нарушает Ваши авторские права, то Вам следует обратиться в администрацию нашего сайта по адресу info@kursovik.com либо через форму обратной связи

Среда программирования: C#

Название работы: Варіант 7

Вид работы: Лабораторная работа

Описание: Варіант 7

1. Скласти блок-схему і програму обчислення n-го числа Фібоначчі для вказаного n. Реалізувати рекурсивну і не рекурсивну версії програми.

2. Скласти блок-схеми алгоритмів пошуку НСД двох чисел діленням і відніманням. Реалізувати алгоритми на мові C#.

3. Написати програму знаходження членів послідовності
сi=(аi + bi )*(аi + bi ) (1 <i<n).Кількість членів послідовності ввести з консолі. Масиви для зберігання членів послідовностей ai, bi, ci не використовувати.
Правила для формування послідовностей ai, bi придумати самостійно.

4. Згенерувати масив із 60 випадкових цілих чисел у діапазоні від 1 до 200. Відсортувати його методом швидкого сортування. Дослідити час роботи при збільшенні розміру масиву: n=100, n=500, n=1000.

5. Двійковий пошук. Знайти кількість вказаних елементів у відсортованому масиві. Розробити алгоритм і програму його реалізації.

6. Структура даних черга<T>. Створити чергу текстових повідомлень (10 повідомлень). Реалізувати операції з чергою: додавання, перебір, видалення. Вивести на консоль елементи черги.

7. Лінійний список List<>.
Створити колекцію рядків List<string>, яка містить список моделей телефонів. Реалізувати методи додавання, видалення, сортування, пошуку.

8. Одновимірні масиви. . Створити масив з 10 додатніх і від’ємних елементів. Визначити чи є елемент s додатнім. Число s ввести з консолі.

9. Двовимірні масиви. Створити матрицю C(N;N). Розмір N<12 ввести з консолі. Заповнити її додатними і від’ємними цілими числами. Знайти транспоновану матрицю Т.

10. Клас Dictionary <TKey, TValue>.
Створити словник з описом кінофільмів з використанням колекції Dictionary <TKey, TValue> .
TKey - назва фільму
TValue - жанр, режисер, сюжет (про що)
Організувати пошук у колекції, додавання і видалення елементів. Результати вивести на консоль

Год: 2018

Данный заказ (лабораторная работа) выполнялся нашим сайтом в 2018-м году, в рамках этого заказа была разработана программа в среде программирования C#. Если у Вас похожее задание на программу, которую нужно написать на C#, либо на другом языке программирования, пожалуйста заполните форму, приведённую ниже, после чего Ваше задание в первую очередь рассмотрит наш программист, выполнявший в 2018-м году этот заказ, если он откажется, то Ваше задание оценят другие наши программисты в течение 48-и часов, если оценка нужна срочно, просим Вас оставить пометку об этом - напишите в тексте задания фразу "СРОЧНЫЙ ЗАКАЗ".

Купить эту работу

Тел.: +79374242235
Viber: +79374242235
Telegram: kursovikcom
ВКонтакте: kursovikcom
WhatsApp +79374242235
E-mail: info@kursovik.com
Skype: kursovik.com