Регистрация
Среда программирования: Паскаль
Название работы: ЛАБОРАТОРНА РОБОТА №1,№2,№3,№4,№5,№6,№7,№8
Вид работы: Лабораторная работа
Описание: ЛАБОРАТОРНА РОБОТА №1
Використання лінійних та розгалужених структур
Мета роботи— оволодіти практичними навичками розробки, програмування обчислювального процесу лінійної та розгалуженої структури. Отримання подальших навиків по тестування програми.
ЗАВДАННЯ А. Знайти значення змінних, вказаних у таблиці (варіант задається викладачем), по заданим формулам для обчислення і набором вихідних даних. На друк вивести значення вхідних початкових даних і результати обчислень, супроводжуючи вивід вихідних змінних.
ЗАВДАННЯ Б. Знайти значення функції заданої в таблиці 1.2 (у відповідності з варіантом завдання). Вивести значення ввідних початкових даних і результат обчислення значення функції, супроводжуючи найменування змінних.
Для ЗАВДАННЯ А і ЗАВДАННЯ Б створити окремі програми.
ЛАБОРАТОРНА РОБОТА №2
Використання циклічних структур
Мета роботи— оволодіти практичними навичками розробки, програмування обчислювального процесу циклічної структури. Отримання подальших навиків по тестування програми.
Робоче завдання
Модифікувати програму ЗАВДАННЯ Б лабораторної роботи №1 таким чином, щоб значення функції обраховувалось багаторазово із заданим кроком у заданому діапазоні. Організувати вивід значення аргументу і обрахованого значення функції у вигляді таблиці
ЛАБОРАТОРНА РОБОТА №3
Використання вкладених циклічних структур
Мета роботи— оволодіти навичками алгоритмізації та програмування структур з вкладеними циклами.
Робоче завдання
Обчислити на ЕОМ з заданою точністю ε значення екстремума на заданому відрізку [a;b], у відповідності до варіанта. На друк вивести таблицю значень функції f(x) тільки при „грубому” кроці, та знайдене значення екстремума і значення аргументу при якому він досягається, а також кількість зменшень кроку. Значення функцій подано у Таблиці 3.1.
ЛАБОРАТОРНА РОБОТА №4
Обробка одновимірних масивів
Мета роботи— оволодіти практичними навиками роботи з масивами, особливостями їх вводу та виводу, набуття подальших навиків з організації програм циклічної структури.
Робоче завдання
Обробити масив у відповідності до варіанту завдання вказаного у таблиці. Масив створити з елементами цілого типу. Заповнюючи масив, робити це таким чином щоб у масиві знаходилися елементи які задовольняють умову з стовпчика „Умови і обмеження” а також за цими межами. Виконуючи завдання з колонки „Дії” враховувати тільки ті елементи які підходять до умови з колонки „Умови і обмеження”. Перевірити правильність виконання програми за допомогою тестового варіанту.
ЛАБОРАТОРНА РОБОТА №5
Робота з багатовимірними масивами
Мета роботи— оволодіти практичними навиками роботи із масивами, особливостями їх вводу і виводу, отримання подальших навиків по організації програм циклічної структури із використанням прийомів програмування.
Робоче завдання
Обробити матрицю у відповідності з варіантом, вказаного у таблиці. Вивести на друк результати і вихідну матрицю у загальноприйнятому вигляді. Перевірити правильність виконання програми за допомогою тестового завдання.
ЛАБОРАТОРНА РОБОТА №6
Програмування з використанням підпрограм користувача
Мета роботи— оволодіти навиками алгоритмізації і програмування задач з використанням підпрограм користувача, оволодіти навиками написання підпрограм і звертання до них.
Робоче завдання
Скласти програму яка реалізує задачу вказану у Табл. 6.1. На друк вивести значення вхідних початкових даних і результати обчислень.
ЛАБОРАТОРНА РОБОТА №7
Обробка символьних даних
Мета роботи— оволодіти навиками алгоритмізації і програмування задач, що обробляють символьні дані; вводу і виводу символьних даних, їх обробки; використання функцій обробки символьних даних.
Робоче завдання
Скласти програму у відповідності з варіанту, вказаного у табл. 8.1. Вивести на друк вхідний рядок та результати у загальноприйнятому вигляді. Перевірити правильність виконання програми за допомогою тестового завдання.
ЛАБОРАТОРНА РОБОТА №8
Програмування з виводом результатів у вигляді графіків на екран алфавітно-цифрового дисплея
Мета роботи— оволодіти методами виведення результатів у вигляді графіків на екран, практичними навиками та можливостями мови програмування для обробки і виведення символьних даних.
Робоче завдання
Вивести на екран алфавітно-цифрового дисплея таблицю значень функції y=f(x) та її графік в заданому діапазоні зміни аргументу від а до b з числом точок графіка n.
ЛАБОРАТОРНА РОБОТА №9
Обробка файлових структур даних
Мета роботи— оволодіти навичками алгоритмізації і програмування файлових структур даних; проектування структури файлу, вивід даних у файл, зчитування даних із файлу.
Робоче завдання
Створити програму для створення та обробки файлу відповідно до завдання вказаного в табл.9.1. Для ЗАВДАННЯ А і ЗАВДАННЯ Б створити окремі програми.
Год: 2017
Данный заказ (лабораторная работа) выполнялся нашим сайтом в 2017-м году, в рамках этого заказа была разработана программа в среде программирования Паскаль. Если у Вас похожее задание на программу, которую нужно написать на Паскаль, либо на другом языке программирования, пожалуйста заполните форму, приведённую ниже, после чего Ваше задание в первую очередь рассмотрит наш программист, выполнявший в 2017-м году этот заказ, если он откажется, то Ваше задание оценят другие наши программисты в течение 48-и часов, если оценка нужна срочно, просим Вас оставить пометку об этом - напишите в тексте задания фразу "СРОЧНЫЙ ЗАКАЗ".
Тел.: ![]() Viber: ![]() Telegram: ![]() ВКонтакте: ![]() ![]() E-mail: ![]() Skype: ![]() |